Kółka zainteresowań - informacje, zgłoszenia  ( 6.09.2021 )

Kółka zainteresowań - 2021/2022

 

Nazwa                                               klasa               dzień               godzina           prowadzący                zgłoszenie

 

Religia                                                1                      czwartek         12:40               ks. D. Kantor               https://forms.gle/i57afqU4fb8vhcjT8

 

Religia                                                2                      czwartek         13:30               ks. D. Kantor                      https://forms.gle/5QEN51T7bLeGhA5u8

 

Praca z komputerem                         2                      piątek              11:45               n. B. Siwek                      https://forms.gle/VYPUoKnig5nmAvNP8

 

Ćwiczenia ruchowe                           2+3                 środa               14:05               n. R. Linzerová            https://forms.gle/diYS6Wu6FcZgtoFQ8

 

Kółko teatralne                                   2+3                 środa               13:10               n. K. Pasoń                    https://forms.gle/MwZtCwcQkWNRo7TZA

 

Kółko gier planszowych                     2+3                 poniedziałki     14:05               n. D. Śmiłowska      https://forms.gle/S8KaSBqzq9yuwW6m9

 

Konwersacja w j. angielskim              3                      czwartek         13:10               n. D. Klosová              https://forms.gle/aCKYxQRSfzKKEkfa6

 

Praca z komputerem                         3                      poniedziałek    13:10               n. B. Siwek                    https://forms.gle/VHPw8Un7AiGEQ5C8A

 

Religia                                                3                      poniedziałek    14:10               ks. M. Šmíd                 https://forms.gle/kPYwtEFjgVcMPzne8

 

Konwersacja w j. angielskim              4                      poniedziałek    13:10               n. D. klosová                      https://forms.gle/DGUJV4n5f3mHbaoX7

 

Praca z komputerem                         4                      piątek              13:10               n. B.Siwek                  https://forms.gle/hxqvB7KqR9trW8Uo8

 

Ćwiczenia ruchowe                           4+5                 poniedziałek    14:05               n. R. Linzerová            https://forms.gle/4HdLQxVVfzbxjuqe9

 

Religia                                                4+5                 poniedziałek    14:10               ks. D. Kantor               https://forms.gle/QJCLfHM6atd33XUD6

 

Konwersacja w j. angielskim             5                      środa               13:10               n. D. Klosová              https://forms.gle/Y8s6iLaMjpzuZGMC8


Klub czytelniczy                                 5                      wtorek             13:10               n. G. Bednářová       https://forms.gle/L1Vw7FvUCkuXFSeC7

<< powrót

web © 2008-21 MM Sound & Global Net