Organizacja w miesiącu lipcu ( 22.06.2026 )
Szanowni Rodzice,
,
informujemy, że w miesiącu lipcu dzieci uczęszczające do przedszkola będą podzielone na dwie grupy:
I grupa – dzieci z Zielonego Królestwa
II grupa – dzieci z Czerwonego i Niebieskiego Królestwa
W pierwszym tygodniu wakacyjnej organizacji pracy:
I grupa będzie funkcjonować w Niebieskim Królestwie.
II grupa będzie funkcjonować w swojej sali, czyli w Czerwonym Królestwie
Dzieci rano od godziny 6:15 będą się schodzić w Czerwonym Królestwie a po południu rozchodzić Niebieskim Królestwie.
Prosimy wszystkich Rodziców o zabranie w piątek 26.06. wszystkich rzeczy dzieci znajdujących się w szatniach:
• rzeczy z półek,
• worków,
• piżam,
• szczoteczek do zębów oraz pozostałych osobistych rzeczy.
Dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w miesiącu lipcu, prosimy o przyniesienie w podpisanej reklamówce rzeczy, których dziecko będzie używało podczas pobytu w przedszkolu.
W związku z pracami porządkowymi i sprzątaniem poszczególnych sal dzieci będą czasowo przemieszczały się między klasami – w zależności od aktualnie sprzątanych pomieszczeń.
Informacja o tym, gdzie w danym czasie znajduje się konkretna grupa, będzie wywieszona na bieżąco w
przedszkolu.
Dziękujemy za współpracę.
<< powrót