Karwiński talent - NOWE INFORMACJE  ( 11.03.2020 )

Důležitá informace pro soutěžící v pěvecké soutěži Karvinský talent 2020:

 

Již tradiční pěvecká soutěž se těší velké oblibě mezi žáky i studenty nejen z našeho města, ale i z širokého okolí. Máme radost z vysokého počtu zájemců i v letošním ročníku, kdy se přihlásilo 124 zpěváků. Proto jsme soutěžícím nabídli jinou alternativu předkola soutěže z důvodu mimořádné situace, která ovlivnila naši soutěž. Nicméně také forma videonahrávek se ukázala komplikovaná, zejména v kategorii Dua, tria..., kdy některé paní učitelky (i samotní soutěžící) nemají možnost v těchto dnech své svěřence společně nahrávat. Velké poděkování patří těm, kteří již svou nahrávku poslali. V této složité situaci jsme se proto rozhodli posunout termíny předkola i finále KT 2020 a obě kola tak proběhnou již zaběhnutým způsobem, jak jste zvyklí z uplynulých ročníků. Videonahrávky svých soutěžních písní tedy již neposílejte.

 

Nové termíny soutěže:

Předkolo 22. 9. 2020

Finále soutěže pak následně v listopadu 2020

Termíny zkoušek s kapelou a datum generálky ještě upřesníme.

 

Prosíme všechny přihlášené soutěžící o potvrzení přijetí emailu a rezervování si nových termínů soutěže.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme všem hlavně zdraví a těšíme se na všechny zpěváky v září 2020.

 

Za organizátory soutěže

Mgr. G. Szotkowská, ZŠ a MŠ Karviná

 

Szanowni Rodzice, Uczniowie

Organizatorzy Karwińskiego Talentu przesłali do szkoły następującą informację. Niestety nie jesteśmy w stanie Wam w aktualnej sytuacji pomóc i decyzja zależy od zgłoszonych uczniów i ich rodziców.

Z pozdrowieniami

Dyrekcja

 

Jelikož na předkolo Karvinského talentu máme k dnešnímu dni 10. 3. přihlášeno 124 účastníků, jsme nuceni tuto akci v podobě, jak jste zvyklí z minulých ročníků, zrušit.

Ale máme pro vás náhradní řešení.

Od 11. 3. do 22. 3. pošlete videonahrávku na Viber, WhatsApp nebo na email se svou soutěžní písní - stačí 1 sloka + 1 refrén v délce cca 1 min. a porota 23. 3. vybere finalisty. O postupu do finále budete informováni 24. 3. formou emailu, informace o finalistech budou rovněž na webu a facebooku školy.

Doufáme, že chápete vzniklou situaci a využijete formu, kterou nabízíme. Z organizačních důvodů nemůžeme čekat na pozdější možné předkolo, protože kapela by neměla dostatek prostoru nacvičit finálové písně.

Nahrávky posílejte na kontakt 702 297 416 (Viber, WhatsApp) nebo na email szotkowska.gabriela@gmail.com.

Uveďte jméno a příjmení, soutěžní kategorii a město, které soutěžící reprezentuje.

Sledujte aktuální informace na emailu a na facebooku školy.

 

 

Za organizátory soutěže

Mgr. Gabriela Szotkowská, ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

<< powrót

web © 2008-20 MM Sound & Global Net